Медики назвали алкоголь фатальною причиною захворювання на рак

07:53, 29 червня 2016
Наука та IT
1891 0

Медики з Нової Зеландії зв'язали вживання алкоголю навіть у малих дозах з високою ймовірністю смерті від раку в похилому віці.

JDFAF

У результатах дослідження говориться, що близько 60% всіх випадків, пов'язаних зі смертю від раку в Новій Зеландії, викликаного вживанням алкоголю, припадає на жінок, що страждають від раку молочної залози. "За нашими оцінками, 71 смертельний випадок раку молочної залози у 2007 році і 65 - у 2012 році, був пов'язаний з вживанням алкоголю, а близько третини з них відбулися навіть тоді, коли в день вживалося менше двох напоїв", - зазначив співавтор дослідження Дженні Коннор, передає Lenta.ru.

Читайте такожВчені встановили, що ракові пухлини здатні експлуатувати здорові клітини

Він зазначив, що вживання алкоголю навіть у невеликих (які в даний час вважаються прийнятними) дозах призводить до ризику розвитку раку. Якщо жінки в цьому випадку в основному страждають на рак молочної залози, то чоловіки гинуть від інших видів онкологічних захворювань (раку ротової порожнини, глотки, стравоходу, гортані і печінки).

У своєму дослідженні вчені провели метаананализ декількох десятків міжнародних праць, присвячених з'ясуванню причин смертності від раку, і розглянули отримані дані стосовно Нової Зеландії.

Медики відзначають, що в середньому захворювання забирає у людини 10,4 року життя. Всього на онкологію, пов'язану з вживання алкоголю, припадає близько 4,2% смертей після 80 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter