У кіберполіції пояснили, як будуть реагувати при відмові заблокувати "ВКонтакте" і "Одноклассники"

15:49, 05 червня 2017
Наука та IT
1781

Департамент постійно веде «роз'яснювальні роботи» щодо виконання указу президента.

REUTERS

В середу, 24 травня, Департамент кіберполіції запропонував користувачам скаржитися на провайдерів, які не блокують доступ до російських соцмереж.

Читайте такожКіберполіція дала провайдерам рекомендації по блокуванню заборонених сайтів

Видання AIN.UA звернулася в кіберполіцію з проханням роз'яснити, як у департаменті планують реагувати на скарги користувачів, які викривають провайдерів.

У кіберполіції повідомили, що «НПУ, в особі Департаменту кіберполіції, в межах визначених повноважень вживаються заходи з метою сприяння виконанню вищезазначеного указу».

«Заходи» - в даному випадку - сприяння у перевірках телеком-регулятору НКРЗ. Комісія може проводити позапланові перевірки провайдерів на основі скарги на них з боку фізосіб. Цю процедуру регулює стаття 3, пункт 4 закону «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

«Департамент в разі наявності правових підстав, може брати участь у проведенні вищезазначених перевірок», — коментують в кіберполіції. Крім цього, департамент постійно веде «роз'яснювальні роботи» щодо виконання указу президента.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter