Громадяни України здійснили більш як 33 млн поїздок до країн ЄС / фото УНІАН

Понад 2 млн українців за майже два роки скористалися перевагами безвізового режиму з Євросоюзом.

Про це Представництво України при ЄС повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Цього дня, 11 травня 2017 року, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок (90 на 180 діб) для громадян України при відвідуванні 30-ти країн ЄС і Шенгенської зони (за винятком Сполученого Королівства та Ірландії). Рівно через місяць, 11 червня, «безвіз» запрацював», - сказано у повідомленні.

Читайте такожРік безвізу: куди, як і навіщо їздили українці (відео)

У представництві зауважили, що з дистанції двох років їм приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів.

«Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу. Без розвитку людських контактів неможливий жоден інших розвиток», - вважають українські дипломати.

За їхніми даними, громадяни України здійснили більш як 33 млн поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони. У тому числі перевагами «безвізу» скористалися понад 2 млн українських громадян.

«Це феноменальні цифри. Головне, що з кожною поїздкою українські громадяни везуть додому нові знання і контакти, які допомагають державі робити процеси євроінтеграції незворотними», - наголосили дипломати.

Як повідомляв УНІАН, згідно з даними світового рейтингу Passport Index 2019, український паспорт надає вільний в'їзд до 133 держав світу.