Віктор Медведчук / REUTERS

Охоронець Віктора Медведчука вирішив нагадати журналісту програми "Схеми" Михайлу Ткачу про те, що його робота пов'язана із "ризиками" і навів у приклад випадок з убитими в Африці у 2018 році російськими журналістами. Про це Ткач розповів у себе в Facebook.

"Тільки зустрічали літак Медведчука з Росії. Далі недослівний діалог з охоронцем Медведчука:

- От не сидиться вам.

Відео дня

- У кожного своя робота

- Так. Але у вас ризиків більше.

- Що ви маєте на увазі?

- Ваших колег нещодавно в Африці вбили

- Це погроза?

- Ні. Просто кажу, що у вас багато ризиків ", - написав він.

Раніше УНІАН повідомляв, що в Центральноафриканській Республіці вбито три людини, двоє з них, судячи по знайдених прес-картах, були співробітниками російської газети «Известия».

Пізніше ЗМІ повідомили, що загиблих упізнали. Убитими в ЦАР виявилися журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв. Автомобіль загиблих обстріляли із засідки, водій вижив. Російська газета «Известия», при цьому, заявила, що її журналістів в ЦАР останнім часом не було. У місті Сибю, поруч із яким стався напад, базується батальйон ЦАР, озброєний Москвою. У країні присутні російські військові інструктори. Представник російського МЗС Марія Захарова заявила, що загиблі в Центральноафриканській Республіці (ЦАР) російські журналісти оформлювали свою поїздку в країну як туристичну.