Скандал у Луцьку спалахнув через нову кав'ярню. В самому центрі міста відкрився заклад, де всі вивіски та меню виключно російською мовою.

Читайте такожЧоловік через суд змусив Одеську залізницю спілкуватися українськоюПро це йдеться в сюжеті ТСН.

Відразу після відкриття соцмережі вибухнули обуренням, а сьогодні до скандальної кав'ярні на акцію протесту прийшли місцеві активісти. «Мені просто боляче, я вже наївся цього «російського світу». Ось вже показує: Луганська область, Донецька, до чого довело», – обурився ветеран АТО Василь Зоровський.

Власниця до них так і не вийшла: кав'ярня була закрита, за одну ніч тут навіть встигли переробити вивіску з російської на українську. Вже пізніше журналістам власниця пояснила, про те, що всі написи російською мовою, вона сама не знала. Мовляв, меню і графік роботи російською мовою розробляли її партнери, оскільки вона працює за франшизою. Зараз обіцяє і меню виправити на українську.

«Наші партнери. Вони нам в останній день перед відкриттям за дві години повісили нам ці плакати. Ми повинні були відкриватися. Ми й так на тиждень через них запізнилися», – зазначила співвласниця кафе Алла Кудактіна.

Раніше УНІАН повідомляв, як у київському виші розгорівся скандал через російську мову.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram