этот материал доступен на русском

Уся реклама на телебаченні, радіо та у пресі з 16 січня повинна бути українською мовою - Нацрада з телерадіомовлення

17:15, 13 січня 2020
Суспільство
791 0
16 січня вступають в силу норми статті 32 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" / rusbase.vc

Про це йдеться у повідомленні на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте такожСенцов повідомив про переїзд родини до Києва

16 січня набувають чинності норми статті 32 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", ухваленого Верховною Радою 25 квітня 2019 року.

"Ця стаття регламентує використання державної мови у сфері реклами. Із зазначеної дати вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою", - йдеться у повідомленні.

Телерадіоорганізації закордонного мовлення, телерадіоорганізації, що ведуть мовлення однією або кількома офіційними мовами Європейського Союзу, поряд із державною мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами Європейського Союзу.

У друкованих засобах масової інформації, що видаються однією з офіційних мов країн ЄС, допускається розміщення реклами тією мовою, якою видається такий друкований засіб масової інформації.

Крім того, цим законом були внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими визначено, що порушення вимог закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо застосування державної мови у сфері реклами тягнуть за собою накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинене вперше.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter