Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

Курсанти Одеської морської академії пройдуть стажування на французьких бойових кораблях

На запрошення посольства Франції в Україні 3 курсанти факультету військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія" пройдуть стажування на кораблях ВМС Франції – сторожовому кораблі EV Jacoubet та мінному тральщику Lyre.

Фото УНИАН
Курсанти факультету пройдуть стажування на іноземних кораблях / Фото УНІАН

Про це УНІАН повідомили у прес-центрі командування українських ВМС.

Курсанти, які виконали гімн України перед окупантами в Криму, стали лейтенантами в Одесі (фоторепортаж)

Як зазначили у прес-центрі, майбутні флотські офіцери вдосконалюватимуть теоретичні знання та практичні навички за фахом, матимуть змогу ознайомитись з основними керівними документами та організацією корабельної служби у ВМС Франції, тактико-технічними характеристиками та історією служби кораблів.

«В історії факультету стажування курсантів на іноземних кораблях відбувається не вперше. Минулого року наші курсанти вже стажувалися на військових та навчальних кораблях країн НАТО, - зазначив начальник факультету ВМС НУ ОМА капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

«Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб навчально-виховний процес у флотському навчальному закладі відповідав стандартам НАТО. Саме тому стажування курсантів за кордоном є одним із пріоритетних напрямків у підготовці офіцерського складу національного флоту», - додав офіцер.

Як планується, протягом поточного року й інші курсанти факультету пройдуть стажування на іноземних кораблях.

Як повідомляв УНІАН, 4 квітня 2014 року вірні присязі українському народу 103 курсанта Академії ВМС імені Нахімова у зв’язку з анексією АРК і міста Севастополя Російською Федерацією передислокувалися до Одеси разом з частиною командного і викладацького складу вишу. Пізніше Академію ВМС ім. Нахімова рішенням Кабінету міністрів було розформовано. 1 вересня 2014 року курсанти продовжили навчання на новоствореному згідно з дорученням Кабінету міністрів факультеті військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку