Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

"Так виховувався патріотизм": в Україні радіостанціям пропонують ставити гімн вранці та ввечері

Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко пропонує запускати в ефір радіостанцій України гімн двічі на добу - вранці та ввечері.

Jordan Killebrew via flickr.com
Радіостанціям пропонують ставити гімн зранку і ввечері / Jordan Killebrew via flickr.com

Про це Артеменко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Колишня КомПартія (земля їй пухом) виховувала своїх громадян в дусі відданості державі та народові. Щодня ефір державного радіо починався та закінчувався з гімну СРСР. Так виховувався патріотизм", - вважає голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

Раді не вистачило голосів на закон про квоти на українські пісні для радіостанцій

Крім того, він згадав і досвід США, де традицією є запускати гімн о 24:00. В Україні, за словами Артеменка, деякі радіостанції також запускають в ефіри гімн, проте це поодинокі випадки.

"Я звернувся до Радіокомітету, що об’єднує найпотужніші радіостанції України, розглянути можливість запуск в ефір гімну України вранці і ввечері. Як мені стало відомо, Радіокомітет одностайно підтримав цю пропозицію і завтра планують презентувати про цей реліз", - розповів він.

Нагадаємо, ранішеРада внесла зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку