Президент підписав зміни до закону про вищу освіту

19:44, 07 липня 2016
3352 0

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти" (№ 1415—VIII).

REUTERS

Про це УНІАН повідомили в прес-службі глави держави.

Читайте такожМіносвіти планує спростити шкільну програму, щоб не перевантажувати дітей

Закон передбачає створення правових умов для забезпечення формування якісного складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що буде спроможний протистояти наявним в системі вищої освіти негативним явищам і здатний сформувати в Україні нові механізми і стандарти забезпечення якості вищої освіти.

Зазначається, що реалізація положень документу дасть можливість сформувати склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з осіб, які мають бездоганну репутацію, високі особисті якості й професійні досягнення, та забезпечити початок його роботи.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

Як повідомляв УНІАН, закон "Про внесення змін до закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти" Верховна Рада прийняла 14 червня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter