На полігоні "Широкий лан" відбулося урочисте підняття прапорів країн-учасниць навчань "Сі Бриз-2016" (фоторепортаж)

13:50, 19 липня 2016
1900 0

На загальновійськовому полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області відбулась урочиста церемонія підняття прапорів українсько-американського навчання "Сі Бриз-2016".

facebook.com/GeneralStaff.ua

Як повідомляється на офіційній сторінці Генерального штабу ЗСУ в Facebook, церемонія відбувалась у польовому таборі, де мешкають учасники навчання. Участь у ній взяли українські, американські, грузинські, молдавські та румунські військовослужбовці. Це вояки тих підрозділів, які братимуть участь у відпрацюванні завдань сухопутного компоненту навчань "Сі Бриз-2016".

Читайте такожВ Одеський порт прибув корвет ВМС Румунії, який бере участь у навчаннях "Сі Бриз-2016"

На церемонії були присутніми перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов, керівник навчання від української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато і заступник керівника навчання від американської сторони капітан 2 рангу Кеннот Енгле.

Як повідомляв УНІАН, 18 липня стартували українсько-американські навчання "Сі Бриз-2016", які проходитимуть в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря. Триватимуть навчання до 30 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter