Глава Мінінфраструктури пов'язав викрадення чиновника "Укрзалізниці" з його діяльністю

18:31, 19 липня 2016
568 0

Викрадення голови департаменту електропостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського пов'язано з його професійною діяльністю.

УНИАН

Про це в інтерв'ю ЕП повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Я думаю, що так, це пов'язано з його професійною діяльністю. Це проблема всіх державних підприємств. УЗ одна з найбільших державних монополій, яка займає чинне місце не тільки грошового потоку, за кількістю зайнятих, але і по корупції та неефективності", - зазначив міністр.

Читайте такожВикрадення чиновника "Укрзалізниці" у Києві: глава Мінінфраструктури прокоментував ситуацію

За словами Омеляна, це один з доказів, що УЗ вимагає кардинальної реформи, що існує багато процесів, які не підзвітні суспільству і що цю ситуацію необхідно виправляти.

"Мене хвилює, що спочатку у нас аварії в нетверезому стані, потім у нас ці викрадення, загадкова смерть заступника Людмирського, яка була тиждень тому від удару струмом будинку. Такі епізоди один за іншим, які турбують. Ці речі між собою не пов'язані, але з теорії випадкових речей, спочатку відбувається щось одне, а потім наступне і наступне", - додав він.

"Мені неприємно як міністру, що УЗ в черговий раз потрапляє в об'єктив преси і суспільства, не через досягнень і позитивних речей, а такими моментами, які ганьблять", - зазначає Омелян.

Нагадаємо, вночі невідомі особи викрали главу департаменту електропостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського.

Викрадачі напали на Людмирського близько 22 години вечора, коли він вигулював собаку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter