Зовнішнє незалежне оцінювання знань в наступному році триватиме з 23 травня по 16 червня

19:09, 08 вересня 2016
360 0

Зовнішнє незалежне оцінювання знань у 2017 році триватиме з 23 травня по 16 червня. Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. 

Фото УНИАН

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Читайте такожЗНО з англійської мови наступного року ще не буде обов’язковим для випускників

Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня.

Запрошення-перепустки для участі в ЗНО, в яких буде зазначено час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня. Реєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не могли зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, жителі окупованого Криму і неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня.

Інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter