Гендиректор "1+1 медіа" запропонував Фірташу і Льовочкіну виробництво новин для "Інтера" силами ТСН

16:43, 12 вересня 2016
855 0

Гендиректор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко звернувся до власників "Інтера" - Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна - і запропонував допомогу ТСН у виробництві новин каналу.

Фото УНИАН

Це звернення він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"Наскільки мені відомо з відкритих джерел, саме ви є основними власниками каналу "Інтер", або як мінімум людьми, які впливають на операційну політику. Спостерігаючи за тим, як протягом останніх днів довкола вашого каналу розпалюються неабиякі пристрасті і категорично при цьому засуджуючи методи силового впливу, тим не менш, я дійшов висновку, що ваш канал перебуває у глибокій репутаційній ямі", - йдеться у його повідомленні.

Читайте також"Інтер" оприлюднив відео з камер спостереження в день пожежі

Також Ткаченко згадав висланого з країни редактора програми "Подробности" Столярову, російського політтехнолога Януковича - Шувалова, листування з "ДНР"/Кремлем і сюжети в програмах новин, які суперечать журналістським стандартам й стали основою редакційної політики організації під назвою НІС.

"До того ж я дізнався, що керівництво "Інтера" не має можливості впливати на редакційну політику НІСу, який за договором виробляє інформаційні продукти для каналу. Водночас, пан Пилипець – керівник інформаційного мовлення, а по суті - самого "Інтера", впевнено заявляє, що змінювати редакційну політику і людей з підмоченою репутацією не збирається", - розповів гендиректор "1+1 медіа".

"Мені зрозуміло, що Дмитру Фірташу з "прекрасного далека" Австрії, може бути не все чітко видно. Але я впевнений, що одному з лідерів Опоблоку – Сергію Льовочкіну – все зрозуміло", - пише Ткаченко.

Також він розповів, що останнім часом почастішали спроби очорнити журналістів і проекти "1+1 медіа": з'явилися замовні сюжети, кампанії за участю ботів, фейкові борди.

"Припускаючи, що це рішення менеджменту, а не власників, я звернувся до колег. Але і вони самі в здогадах – канал не відповідає за новини, новини горять, люди біжать, яма для репутації стає глибшою, - зазначив гендиректор "1+1 медіа".

"І оскільки ринок у нас тісний, і ми всі люди не чужі один одному, то ми хочемо запропонувати вам руку допомоги. Адже саме так роблять у цивілізованому світі – за бюджетів не більші, а я впевнений, що менші(!), ніж ви зараз витрачаєте на замовні кампанії проти наших журналістів і проектів та утримання редакції, ми готові робити для вас новини силами редакції ТСН", - запропонував Ткаченко і додав, що журналісти "1+1 медіа" зможуть відчути аудиторію "Інтера" й гарантувати журналістські стандарти.

"Мені здається, як кажуть колеги на заході, це чистісінький win-win. Зі свого боку гарантую невтручання в роботу ТСН з боку будь-яких власників", - пообіцяв він.

Як повідомляв УНІАН, 4 вересня в приміщенні телеканалу "Інтер" на вулиці Щусєва, 26 сталася пожежа. Пожежі передував мітинг біля будівлі телеканалу. Активісти вимагали припинити роботу каналу, звинувачуючи "Інтер" у тому, що він працює як пропагандистський ЗМІ Росії.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, в будівлі було кілька загорянь.

Президент Петро Порошенко доручив генеральному прокурору Юрію Луценку взяти розслідування подій, що сталися біля будівлі "Інтера", під особистий контроль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter