22 поліцейських поїдуть в регіони працювати поліцейськими омбудсменами

12:05, 23 вересня 2016
199 0

22 поліцейських отримали сертифікати та поїдуть працювати в регіони інспекторами з особливих доручень - поліцейськими омбудсменами.

фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні в Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що 22 поліцейських, що пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати, поїдуть у регіони (обласні центри) наглядати за дотриманням прав людини в роботі поліції в регіонах.

Як зазначила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе, це – перший випуск таких поліцейських для регіонів, декілька тижнів тому було випущено перший потік поліцейських, які вже працюють у Києві.

Читайте такожЧи задоволені ви реформою поліції? – опитування УНІАН

"Вони будуть працювати в обласних центрах. Головне їх завдання — подорожувати по області, відвідувати ізолятори тимчасового затримання і не лише виявляти порушення, але й допомагати поліцейським на місцях, особливо тим, хто раніше був міліціонером, а став поліцейським, впроваджувати нові стандарти в роботу поліції", - сказала Деканоідзе.

Також вона додала, що заробітна плата поліцейських омбудсменів складатиме 10-12 тисяч гривень. Також, якщо у них немає житла, міністерство винайматиме їм помешкання. Крім того, цим поліцейським будуть виділятися додаткові кошти на відрядження по області, де вони працюватимуть.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter