Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

У НАЗК назвали суму штрафу за невчасне подання е-декларації

Заступник голови Національного агентства України з питань запобігання корупції Руслан Радецький нагадав, що чиновники, які несвоєчасно подадуть електронні декларації про доходи, можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності.

фото УНИАН
У НАЗК назвали "величезну" суму штрафу за невчасне подання е-декларації / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на брифінгу за  завершення першого етапу е-декларування.

НАЗК: Народні депутати подали 413 електронних декларацій, урядовці – 79

"Хотів би нагадати суб'єктам декларацій, що у разі несвоєчасного подання настає відповідна адміністративна відповідальність... Якщо суб'єкт декларування подав несвоєчасно декларацію без поважних причин - тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Це 850-1700 гривень", - заявив Радецький.

"Несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані також тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів. Це 1700-3400 гривень", - додав він.

Як повідомляв УНІАН, 30 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Система електронного декларування почала працювати з 1 вересня 2016 року.

На сьогодні у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, 120 тис. 954 документів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку