Євробачення-2017: київську сцену проектуватиме той самий дизайнер, що у Дюссельдорфі та Відні

15:31, 31 грудня 2016
Суспільство
437 0

Сцену для українського Євробачення розроблятиме Флоріан Відер - той самий дизайнер, який проектував їх у Дюссельдорфі, Баку та Відні.

http://1tv.com.ua/

Дизайнером сцени для Євробачення-2017 став Флоріан Відер (Florian Wieder). Київська сцена - вже четверта сцена, яку він розроблятиме для міжнародного пісенного конкурсу. Про це повідомляє прес-служба НТКУ.

Читайте такожГройсман розповів про стан підготовки до "Євробачення-2017"

У портфоліо Флоріана Відера – сцени Євробачення у Дюссельдорфі, Баку та Відні, а також такі проекти, як талант-шоу "Х-Фактор" у Великій Британії та США і "MTV Video Music Awards".

"Я обожнюю ідею, яка лежить в основі Євробачення. Так багато різних країн і культур збираються, щоб відсвяткувати разом цю подію. Це мене дійсно вражає. – розповів Флоріан. – Пісенний конкурс є одним із найбільш неймовірних проектів у моїй кар’єрі. Подібних йому – є лише кілька в світі. Отож для мене це честь стати дизайнером сцени для шоу, що відбудеться в Києві".

Флоріан Відер вважає, що головне його завдання – створити відчуття щастя і захвату в кожного, хто долучиться до Євробачення: "Я вже запланував використати деякі революційно нові напрацювання, але поки триматиму їх у секреті. Дизайн сцени Євробачення-2017 буде унікальним і відмінним від попередніх шоу. Міжнародний пісенний конкурс – це не тільки проект, який мене запалює, він також є творчим викликом, що дуже надихає мене, як дизайнера".

Конкурс на творчу концепцію сцени пісенного конкурсу Національна телекомпанія України проводила з листопада. Після аналізу відповідного ринку послуг, до найкращих продакшн-дизайнерів були надіслані пропозиції взяти участь у відборі ідеї оформлення сцени Євробачення-2017.

Зрештою НТКУ отримала конкурсні роботи від чотирьох компаній: двох українських – Zinteco і Artmax і двох іноземних – Wieder Design і Kuby Design. Це – професійні дизайнери, які мають багаторічний досвід технічного забезпечення різноманітних шоу. Головним критерієм відбору були унікальність та креативність ідеї оформлення сцени міжнародного пісенного конкурсу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter