Судової справи щодо поновлення на посаді генерального прокурора Святослава ПІСКУНА немає у Солом’янському суді Києва.

Про це сьогодні журналістам сказав заступник глави Секретаріату Президента Ігор ПУКШИН.

«Служба представництва Президента в судах офіційно звернулась до Солом’янського суду з питанням, чи винесено таке рішення (про поновлення С.ПІСКУНА на посаді Генпрокурора – УНІАН), Солом’янський суд нам офіційно відповів. «…Така справа відсутня у суді», - сказав І.ПУКШИН.

Відео дня

Журналістам була надана офіційна відповідь Солом’янського райсуду за підписом в.о. голови Солом’янського районного суду Володимира МОСКАЛЮКА.

«Солом’янський районний суд міста Києва повідомляє, що за реєстраційними даними така справа у Солом’янському районному суді не зареєстрована», - йдеться в документі. Водночас І.ПУКШИН не виключає, що «суддя міг на коліні, на кухні в себе вдома написати будь-який документ, але це питання для правоохоронних органів». Він зазначив, що Секретаріат Президента звернеться до правоохоронних органів з приводу даного рішення. Крім того, він зауважив, що бачив фотокопію зазначеного рішення, але воно не передбачає негайного вступу в силу.

«Навіть якщо допускати, що нібито винесено рішення про поновлення С.ПІСКУНА на посаді генерального прокурора – це рішення не підлягає негайному виконанню. Будь-яке поновлення на посаді Президентом здійснюється шляхом видання відповідного указу», - підкреслив І.ПУКШИН.

Як повідомляв УНІАН, 25 травня С.ПІСКУН повідомив журналістам біля приміщення Генеральної прокуратури України, що Солом’янський районний суд м. Києва поновив його на посаді генерального прокурора.