false

Цитрус подарував львів'янам та гостям міста справжнє свято!

Це було не просто відкриття, а казкові два дні з запальним ведучим, музикою, інтерактивною фотозоною, промоутерами на електротранспорті, вікторинами, конкурсами та неймовірними призами.

І найфартовіші клієнти забрали два новеньких MacBook на чіпі М1!

false

Яскраве відкриття першого магазину відбулося днями. Це не просто магазин, а справжнє місце зустрічі з гаджетами у самому серці Львова - на вулиці Коперника, 2. Там, де на початку 20 століття перебувала кондитерська Яна Гефлінгера, а згодом - магазин садових меблів та порцеляни Артура Бартоша. У Цитрусі зробили все можливе, щоб зберегти частину автентичного внутрішнього декору. Старовинна цегляна кладка органічно вписалася в новий інтер'єр. Важливою частиною декору став орнамент української вишиванки на стіні розміром майже 6 метрів.

Асортимент магазину вражає! Тут ви знайдете все, що потрібно: від аксесуарів на всі випадки життя до просунутої розумної техніки і персонального транспорту!

Доступ до товарів відкритий, всі гаджети можна покрутити в руках, «поюзати» і оцінити функціонал.

false

У популярному серед львів'ян і гостей міста торговому центрі Victoria Gardens відбулося по-справжньому зоряне відкриття другого магазину, з помаранчевою килимовою доріжкою від самого входу в торговий центр!

false

Це понад 350 квадратних метрів і море гаджетів в одному місці.

Смартфони, ноутбуки, телевізори, персональний електротранспорт, товари розумного будинку - все це і навіть більше ви знайдете в новому магазині Цитрус в ТРЦ Victoria Gardens. Звичайно, від достатку гаджетів і бажання все протестувати починає крутиться голова, але на цей випадок в магазині є релакс-зона, в якій можна просто відпочити, паралельно заряджаючи свій смартфон.

false

Якщо раптом ви пропустили відкриття, то все супер-знижки діятимуть до 20 травня і у вас все ще є шанс забрати новенький iPhone 12 Pro Max з вигодою цілих 7500 грн!

https://promo.citrus.ua/citrus-love-lviv

Приємним подарунком для львів'ян став безкоштовний проїзд на брендованому автобусі від Коперника, 2 до ТРЦ Victoria Gardens. Просто встановіть програму «Цитрус» і катайтеся хоч цілий день!

false

Заінтриговані? Тоді приходьте в нові магазини Цитрус у Львові, щоб стати клієнтами мережі. Запевняємо, що з порожніми руками додому не піде ніхто!

false

Welcome у «Цитрус»!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram