Кочетков: Затримання вугільного олігарха Кропачова - заслуга генпрокурора Костіна

Затримання вугільного олігарха Віталія Кропачова можна вважати першим серйозним результатом роботи Андрія Костіна на посаді голови Офіса генерального прокурора України. Про це у Facebook написав політичний експерт Олександр Кочетков.

"Я критикував генпрокурора за безрезультатну роботу - за два роки жоден більш-менш відомий корупціонер не отримав підозри та не сів за грати. Неефективність роботи треба визнавати... але зараз, схоже, Костін показав перший результат", - написав Кочетков.

Кропачов - фактичний власник ТОВ "Краснолиманське". Як пише Кочетков, де-факто він - куратор всього схематозу у вугільній галузі. ЗМІ називають його смотрящим за галуззю від Ігоря Кононенка, бізнес-партнера Петра Порошенка.

Відео дня

"Така "велика риба" - справжня удача. І це дає додаткові важелі впливу на так звані справи Петра Порошенка, для якого, як подейкують, Кропачов заробляв чималі гроші та точно знає чимало", - йдеться у дописі.

Кочетков також спростував інформацію, поширену екс-нардепом Ігорем Мосійчуком, який назвав затримання Кропачова заслугою Офіса президента. За даними Кочеткова, це результат роботи саме ОГПУ та особисто генпрокурора Костіна.

"За перший конкретний крок - респект, але ще потрібно дуже багато таких кроків та роботи, щоб показати результат, який очікує країна", - написав Кочетков.

Нагадаємо, 17 травня Державне бюро розслідувань, Нацполіція та Офіс генпрокурора затримали Кропачова, власника групи компаній "Укрдонінвест". Його підозрюють у махінаціях у вугільній сфері на понад 2 млрд грн.