Сайт robymo.com.ua розповідає про діяльність "Метінвесту" за ці півтора десятка років

Цього року "Метінвесту" виповнюється 15. До дня свого народження група запускає сайт robymo.com.ua. На цьому ресурсі українці можуть дізнатися про досягнення найбільшої української приватної компанії.

Про це повідомили у прес-службі групи "Метінвест".

Сайт robymo.com.ua розповідає про діяльність "Метінвесту" за ці півтора десятка років: що компанія зробила в цілому для нашої країни та для міст присутності її підприємств.

Читайте також"Метінвест" побудував нові кисневі станції у лікарнях МаріуполяКрім того, на сайті представлені українські об'єкти, у зведенні яких використана сталь "Метінвесту", наприклад, Дарницький міст або "Донбас Арена". Їх можна побачити у доповненій реальності за допомогою смартфона. 

"Працювати в Україні й для українців, бути причетним до створення знакових об'єктів – привід для радості та гордості. Запрошуємо розділити їх з нами на сайті robymo.com.ua і стати ще ближчими один до одного", - заявив генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков.

Також "Метінвест" підготував відеопроект "Робимо українське" - це серіал про українців, які прославляють нашу країну і створюють щось особливе. Перший герой проекту - гендиректор кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram