этот материал доступен на русском

Максимальний бал на ЗНО 2020 можуть отримати набагато більше дітей, ніж торік – організатори оцінювання

15:42, 05 липня 2020
Суспільство
4604 0
У МОН чекають гідних результатів ЗНО в цьому році / УНІАН

Цього року на ЗНО були встановлені відносно низькі порогові бали за тест, тож максимальні 200 балів на тестуванні можуть отримати значно більше дітей, ніж у 2019 році.

Читайте такожНе встиг вступити до вишу – служи: випускників шкіл забирають до армії, попри обіцянки уряду

Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко. Чиновник прокоментував побоювання студентів з приводу того, що в нинішньому році їм буде важко отримати високі бали на ЗНО.

"Пороговий бал «склав/не склав», до якого прив'язана шкала оцінок за ЗНО, визначають спеціально створені експертні групи в регіональних центрах. Ми ще раз акцентували їх увагу на те, що, згідно інструкції, вони маютть насамперед врахувати обставини, що склалися в державі, — багатомісячний період дистанційного навчання», - зазначив він.

«Тому, в порівнянні з минулим роком, порогові бали за тест будуть встановлені низькі. Так ми зробили під час пробного тестування. І це зміна істотна. Її більше відчують ті абітурієнти, які успішно складуть тестування і опиняться на верхівці рейтингової шкали. Грубо кажучи, дітей, які в цьому році наберуть 200 балів на ЗНО, може виявитися значно більше, ніж в минулому», - зазначив Бойко.

Раніше повідомлялося, що випускники з окупованих територій можуть вступати в будь-український виш без ЗНО.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter