Суд в Києві розглядає апеляційну скаргу Коломойського про продовження строку тримання під вартою  / фото УНІАН, Синиця Олександр

У середу, 19 червня, Київський апеляційний суд розглядає апеляційну скаргу бізнесмена Ігоря Коломойського на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 24.05.2024 до 22.07.2024 з можливістю внесення застави у розмірі 1 968 200 000 гривень.

По це стало відомо із засідання суду, трансляцію якого веде ТСН.

Справа Коломойського про ПриватБанк - що потрібно знати:

27 лютого відбулося судове засідання, де бізнесмену Ігорю Коломойському продовжували запобіжний захід. Адвокати переконували суд у невинуватості свого підзахисного і наводили як документальні підтвердження своїм словам, так і новими свідченнями функціонерів ПриватБанку та чиновників Нацбанку. Незважаючи на те, що свідчення свідків посипалися, суд залишив бізнесмена ще на два місяці в СІЗО, при цьому зменшив суму застави на сто п'ятдесят мільйонів гривень.

11 квітня Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу захисників Ігоря Коломойського на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 27.02.2024 щодо продовження строку тримання під вартою бізнесмена.

22 квітня Шевченківський районний суд міста Києва частково задовольнив клопотання сторони обвинувачення про продовження терміну утримання під вартою бізнесмена Ігоря Коломойського до 2 червня з альтернативним визначенням застави в сумі 1 млрд 968 млн 200 тисяч гривень.

24 травня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення про продовження строку тримання під вартою бізнесмена Ігоря Коломойського до 22 липня з альтернативною визначення застави у сумі 1 млрд 968 млн 200 тис гривень. 

30 травня Київський апеляційний суд залишив без змін ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва стосовно задоволення клопотання сторони обвинувачення про продовження строку тримання під вартою бізнесмена Ігоря Коломойського з альтернативною визначення застави у сумі 1 млрд 968 млн 200 тис гривень. 

Нова справа Коломойського на основі подій 21-річної давнини

8 травня Ігорю Коломойському "зшили" нову справу і  повідомили про підозру у скоєнні злочину, що нібито стався... 21 рік тому у Криму. За даними слідства, підозрюваний нібито замовив убивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства. Як повідомляється, четверо осіб потім напали на адвоката і побили його (він вижив).

9 травня суд підтримав сторону обвинувачення та обрав запобіжний захід українському бізнесмену у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів без визначення розміру застави.

30 травня Київський апеляційний суд підтвердив чинність ухвали Печерського районного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно бізнесмена Ігоря Коломойського терміном на 60 днів без визначення розміру застави - до 7 липня 2024 року.