Розіграні останні на сьогодні комплекти нагород Олімпійський ігор-2008 в Пекіні.

*** Золоту медаль у змаганнях дзюдоїстів у ваговій категорії до 81 кілограма виграв німець Оле Бішоф. У фіналі Бішофу поступився Кім Чже Бом з Південної Кореї. Українець Роман Гонтюк виграв бронзову медаль, в поєдинку за бронзу він отримав перемогу над Нямху Дамдинсуреном з Монголії. Другу бронзову нагороду здобув бразилець Тіаго Каміло.

*** Японська дзюдоїстка Аюмі Танімото виборола золоту медаль у ваговій категорії до 63 кілограмів. У фіналі Танімото отримала перемогу над француженкою Люсі Декосс. Бронзові медалі дісталися голландській спортсменці Елізабет Віллебурдс і Ок Ім Вон з КНДР.

*** Китайський спортсмен Мань Чжун виграв золоту медаль в особистих змаганнях шаблістів. У фінальному поєдинку він отримав перемогу над французом Ніколя Лопе. Бронзова нагорода дісталася румунському шаблістові Міхаю Ковалю. У поєдинку за третє місце він здобув перемогу над французом Жюльеном Пійе.

*** Китайський важкоатлет Хуей Ляо, виступаючи у ваговій категорії до 69 кілограмів, виборов золоту медаль Ігор-2008. Його нагорода стала тринадцятим олімпійським золотом збірної Китаю. Срібну медаль виграв французький спортсмен Венселя Дабая-Тьєнче. Третє місце посів важкоатлет з Вірменії Тигран Геворг Мартиросян.

*** Німецька команда виграла золото Олімпіади-2008 в командних змаганнях з кінного спорту, в конкурі. Чемпіонами стали Петер Томсен, Франк Остхольт, Андреас Дібовські, Інгрід Клімке і Хинріх Ромайке. Срібні медалі дісталися австралійцям, а бронзові - команді Великобританії.

*** Німецький наїзник Хінріх Ромайке став олімпійським чемпіоном в змаганнях з кінного спорту в індивідуальному конкурі. Срібну медаль здобула американка Джина Майлс, а бронза дісталася Крістині Кук з Великобританії. 45-річний Ромайке, виступаючи на коні на кличку Маріус, виграв змагання, набравши 54,20 бала штрафу. Майлс набрала 56,10 бала, а Кук - 57,40 бала.