Зоря здобула домашню перемогу / фото: ФК Зоря

Луганська "Зоря" пробилася до третього раунду кваліфікації Ліги Європи.

Після виїзної перемоги з рахунком 3:1 "Зоря" обіграла чорногорську "Будучность" і в Запоріжжі.

На 22-й хвилині після удару головою у виконанні Стефана Міліча "Зорю" врятувала поперечина.

А рахунок у матчі було відкрито на 32-й хвилині. Артем Громов завершив контратаку "Зорі" після пасу Максима Луньова, забивши свій третій гол у двох матчах проти "Будучності".

Слідом гості залишилися вдев'ятьох. Спершу другу жовту картку отримав Нікола Джуріч, а менш ніж через хвилину з поля був вилучений Драшко Божович, який вирішив висловити своє невдоволення арбітру.

У другому таймі "Зоря" спокійно контролювала хід зустрічі, але забити більше не зуміла, не використавши свої моменти.

"Зоря" - "Будучность" - 1:0 (перший матч - 3:1)

Гол: Громов, 32

"Зоря": Махарадзе, Абу-Ханна, Чеберко, Вернидуб, Тимчик (Каменюка, 63), Хомченовський, Луньов, Іванисеня, Кочергін (Чайковський, 68), Леднєв, Громов (Кабаев, 61)

"Будучность": Драгоєвич, Божович, Миркович, Перовіч (Роганович, 37), Грбіч (Раїчкович, 53), Мійич, Болевич, Міліч, Терзич, Стоількович (Зарубіца, 75), Джуріч

Вилучення: Джуріч, 33, Божович, 34

УНІАН раніше також повідомляв про те, що "Олександрія" буде проводити домашні матчі Ліги Європи у Львові.