Яремчук проводить найкращий сезон у кар'єрі / фото: kaagent.be

Український нападник Роман Яремчук відзначився голом за "Гент" у матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії проти "Антверпена".

Український форвард вийшов на поле в стартовому складі і на 13-й хвилині ударом низом замкнув простріл Джонатана Девіда з лівого флангу.

Однак втримати перемогу "Генту" не вдалося. На третій доданій хвилині суперник зумів зрівняти рахунок і врятувати нічию - 1:1. Весь матч у складі "Гента" на полі провів ще один українець Ігор Пластун.

Варто відзначити, що в минулому турі команда Яремчука з українцями в складі також зустрічалася з "Антверпеном" і суперник здобув перемогу з рахунком 3:2. У тому поєдинку також відзначився Яремчук.

На рахунку Яремчука тепер 9 голів у 14 матчах чемпіонату Бельгії в поточному сезоні. У всіх турнірах за "Гент" українець забив 19 голів у 27 іграх цього сезону.

Як повідомляв УНІАН, Яремчук став найкращим бомбардиром збірної України у відборі на Євро-2020.