Колос розібрався з аутсайдером УПЛ / фото: koloskovalivka.com

У 20-му турі української Прем'єр-ліги "Колос" приймав "Карпати" і здобув перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі господарі двічі вразили ворота львівської команди. На 11-й хвилині Ільїн замкнув флангову подачу, а перед перервою Петров добив м'яч у сітку після сейву голкіпера.

На 78-й хвилині Козак скоротив відставання після розіграшу кутового, проте врятувати нічию "Карпати" не змогли.

"Колос" - "Карпати" - 2:1

Голи: Ільїн, 11, Петров, 42 - Козак, 78

"Колос": Волинець, Єфремов, Гавриш, Петров, Ємець, Богданов (Задоя, 80), Ориховський, Ільїн, Морозко (Вільхамссон, 68), Смирний, Бондаренко (Кожушко, 80)

"Карпати": Кудрик, Мартінс, Халл, Гіоргадзе, Слива (Козак, 46), Кльоц, Назарина, Лях, Притула, Г. Пасіч, Бойчук (Кириленко, 74)

Попередження: Ємець, Смирний - Бойчук, Гіоргадзе, Пасіч, Притула, Назарина

"Колос" набрав 26 очок і займає шосте місце в турнірній таблиці УПЛ. На рахунку "Карпат" 12 пунктів - команда йде на останній позиції.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Олександрія" в більшості не втримала перемогу над "Львовом".