Минай вибив з боротьби минулорічного фіналіста турніру / фото: ФК Інгулець

Першим півфіналістом Кубка України став представник Закарпатської області "Минай".

У рамках 1/4 фіналу підопічні екс-захисника збірної України Василя Кобіна по пенальті обіграли ще одного представника Першої ліги і фіналіста минулорічного Кубка "Інгулець".

Команди обмінялися голами в основний час матчу, не забили в овертаймі, а в серії пенальті "Минай" виграв з рахунком 6:5. Один з пенальті забив воротар Андрій Попович.

У матчі було відразу три вилучення - з 78-ї хвилини "Інгулець" грав у меншості, на 116-й хвилині арбітр зрівняв склади, а ще через дві хвилини "Інгулець" залишився вдев'ятьох.

"Минай" вперше в історії клубу пробився у півфінал Кубка України.

"Минай" - "Інгулець" - 1:1 (6:5 по пенальті)

Голи: Глагола, 30 - Мишуренко, 54.

"Минай": Попович, Жичиков, Никитюк, Сантос, Стасюк, Вагін, Оринчак, Ткачук (Кополовець, 90+3), Глагола (Маїк, 80), Піняшка (Карноза, 104), Нурієв.

"Інгулець": Шуст, Балан, Синьогуб, Павлов, Фатєєв, Лупашко, Козак (Коваленко, 101), Бартуловіч, Запорожець (Загальський, 101), Мишуренко (Квасний, 84), Сичинава (Коробка, 120+1).

Вилучення: Никитюк, 117 - Фатєєв, 78, Павлов, 118.