Десна здобула вольову перемогу/ фото ФК Десна

У першому турі української Прем'єр-Ліги чернігівська "Десна" приймала луганську"Зорю".

Підопічні Олександра Рябоконя здобули перемогу з рахунком 3:1.

Гості вийшли вперед на 43-й хвилині: колишній капітан "Десни" Денис Фаворов, який нещодавно перейшов в "Зорю", завдав потужного удару і засмутив свій колишній клуб.

На 57-й хвилині "Десна" зрівняла рахунок. Арбітр призначив пенальті, а Філіппов реалізував покарання - 1:1. Через п'ять хвилин Тамм замкнув подачу з флангу ударом головою і вивів чернігівців вперед - 2:1. Остаточний рахунок встановив Будківський, який замкнув простріл від Калітвінцева - 3:1.

"Десна" - "Зоря" - 3:1

Голи:  Філіппов, 57 (пенальті), Тамм, 63, Будківський, 73 - Фаворов, 43

"Десна": Паст, Гітченко, Імереков, Тамм, Огиря, Конопля, Калітвінцев (Картушов, 88), Домбровський (Єрмаков, 90+3), Мостовий, Тотовицький (Будківський, 46), Філіппов (Мудрик, 87)

"Зоря": Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна (Піддубний, 35), Гречкін (Жуніньо, 79), Назарина, Юрченко (Перович, 80), Кочергін, Хомченовський, Кабаєв (Янаков, 80), Громов (Луньов, 63)

Попередження: Калітвінцев, Будківський, Мостовий - Гречкін, Кочергін

1-й тур УПЛ: що потрібно знати