Малиновський допоміг Аталанті обіграти Лаціо / фото REUTERS

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський допоміг своїй команді обіграти "Лаціо" у 27-му турі чемпіонату Італії.

Поєдинок завершився перемогою клубу з Бергамо з рахунком 3:2.

При цьому "Аталанта" поступалася римлян 0:2 по ходу гри. Малиновський вийшов у стартовому складі, а на 66-й хвилині зробив рахунок 2:2 красивим дальнім ударом під поперечину - голкіпер стрибнув за м'ячем, але врятувати гостей не зумів.

Українець був замінений на 77-й хвилині, а на 80-й Паломіно приніс "Аталанті" перемогу.

Портал WhoScored визнав Малиновського найкращими гравцем матчу з оцінкою 8,6. Український хавбек провів за "Аталанту" вже 33 матчі, забив 6 голів і віддав 3 результативні передачі.

"Аталанта" після 27 турів займає четверте місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 54 очки. "Лаціо" (62) йде другим і відстає від "Ювентуса" на чотири пункти.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Аталанта" відхилила рекордну пропозицію по трансферу українця Малиновського.