Колос відкрив стадіон яскравою перемогою / фото koloskovalivka.com

У другому турі української Прем'єр-Ліги "Колос" приймав "Львів".

Команда з Ковалівки провела перший матч на новому стадіоні та здобула перемогу з рахунком 4:0.

На 26-й хвилині Володимир Лисенко вивів господарів вперед ударом головою, а на 47-й хвилині форвард оформив дубль і подвоїв перевагу "Колоса".

Рахунок розгромним на 69-й хвилині зробив Віталій Гавриш після розіграшу кутового - 3:0. Четвертий гол господарів на свій рахунок записав Ісаєнко після помилки захисників "Львова".

"Колос" - ПФК "Львів" - 4:0

Голи: Лисенко, 26, 46, Гавриш, 69, Ісаєнко, 90+4

"Колос": Волинець, Кравченко (Зозуля, 50), Гавриш, Петров, Ємець, Новак, Смирний (Ільїн, 76), Богданов (Мілько, 76), Задоя, Антюх (Д. Костишин, 61), Лисенко (Ісаєнко, 77)

ПФК "Львів": Пеньків, Челіч, Борзенко, Махмутович, Кравчук (Філіпе, 56), Богунов, Айнсалу (Романчук, 74), Грисьо, Кошман (Міхоубі, 56), Комарець (Кліменчук, 83), Нич (Велвес, 56)

Попередження: Антюх, Задоя, Новак - Богунов, Міхоубі, Грисьо