Вчора Еліна Світоліна здобула трофей на престижному турнірі в Римі / REUTERS

В оновленому рейтингу WTA від 21 травня українка Еліна Світоліна залишилася, як і раніше четвертою ракеткою світу. Зазначимо, що українка успішно захистила очки на турнірі в Римі і уникла падіння на 6-е місце.

Також у першій десятці тенісистка з Латвії Олена Остапенко піднялася на п'яту сходинку.

Інша українка Леся Цуренко, яка зазнала поразки на старті змагань у столиці Італії, опустилася на три позиції. Тепер вона займає 40-е місце.

Як повідомляв УНІАН, вчора Еліна Світоліна у блискучому стилі обіграла першу ракетку світу Сімону Халеп і другий рік поспіль виграла престижний турнір в Римі.

Відзначимо, що в чемпіонській гонці, де враховуються результати лише за поточний рік, Світоліна піднялася з шостого на четверте місце в рейтингу.