Даяна Ястремська / btu.org.ua

В оновленому рейтингу WTA за 15 жовтня 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська встановила особистий рекорд, піднявшись на 66-е місце.

Після перемоги на турнірі в Гонконзі вона додала відразу 36 рядків і вперше в кар'єрі увійшла у топ-70 світового рейтингу. Раніше найкращим результатом Ястремської була 96-а позиція, повідомляє офіційний сайт WTA.

Еліна Світоліна, яка також виступала в Гонконзі, але програла у чвертьфіналі, опустилася на 6-е місце рейтингу, пропустивши вперед фіналістку турніру в Таньцзині чешку Кароліну Плішкову.

Леся Цуренко, незважаючи на те, що знялася зі змагань у Гонконгу через травму, піднялася на одну позицію вгору і розташувалася на 26-му рядку.

Також у світовому рейтингу зуміла поняться Катерина Козлова, яка тепер є 106-ю ракеткою світу.

Що ж стосується Ангеліни Калініної, Марти Костюки, Катерини Бондаренко, то ці українські тенісистки синхронно опустилися в рейтингу WTA і тепер займають 118-е, 123-є і 133-є місця відповідно.