Сан-Хосе Шаркс не змогли виграти восьмий поспіль матч в НХЛ / championat.com

У ніч на четвер у Національній хокейній лізі "Сан-Хосе Шаркс" не зміг продовжити переможну серію до восьми ігор.

Семиматчева виграшна серія була найтривалішою діючої в НХЛ, повідомляє офіційний сайт ліги.

У той же час, суперник "Сан-Хосе" - "Арізона Койотіз" перемогла в четвертий раз поспіль. За 2 (1+1) очки у господарів набрали Крістіан Фішер і Лоусон Кроуз, а всі шість шайб закинули різні гравці.

"Койотіз" вели з рахунком 4:1 на восьмій хвилині другого періоду. За п'ять хвилин до кінця третього "Шаркс" скоротили відставання до мінімуму, але організувати фінальний штурм не змогли через 2:13 до кінця був видалений Тімо Майєр і "Койотиз" два рази вразили порожні ворота.

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

16 січня.

Оттава – Колорадо– 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)

Шайби: 1:0 – 22 Ткачак (Дзингел, Тірні), 2:0 – 23 Стоун (Сісі), 3:0 – 29 Дзингел (Дюшен, Шабо), 3:1 – 38 Задоров (Рантанен, Маккіннон), 4:1 – 47 Дюшен (Сміт), 4:2 – 56 Маккіннон (Рантанен, Беррі), 5:2 – 58 Дюшен.

Філадельфія – Бостон– 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Шайби: 0:1 – 4 Пастрняк (Маршанд, Крюг), 0:2 – 9 Цегларик (Крейчі, Дебраск), 1:2 – 12 Ліндблум (Проворов, Жиру), 2:2 – 25 Кутюр'є (Сэнхайм, Ворачек), 3:2 – 26 Кутюр'є (Сіммондс, Жиру), 4:2 – 55 Кутюр'є (Проворов, Ліндблум), 4:3 – 58 Цегларик (Крюг, Маршанд).

Калгарі – Баффало – 3:4 ВІД (1:0, 0:1, 2:2, 0:1)

Шайби: 1:0 – 19 Годро (Джиордано, Ліндхольм), 1:1 – 29 Родрігес (Миттлстадт), 2:1 – 46 Ткачак (Годро, Ліндхольм), 2:2 – 47 Далін (Айкел, Райнхарт), 2:3 – 50 Маккейб, 3:3 – 51 Хэнифин (Андерссон, Монахан), 3:4 – 61 Айкел (Ристолайнен).

Ванкувер – Едмонтон – 2:3 Б (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – 7 Хайра (Нюджент-Хопкінс), 1:1 – 8 Саттер (Гранлунд, Хаттон), 1:2 – 19 Макдэвид (Нюджент-Хопкінс, Драйзайтль), 2:2 – 29 Гранлунд.

Арізона – Сан-Хосе– 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

Шайби: 1:0 – 2 Крауз (Кемпе), 2:0 – 4 Ядра, 2:1 – 6 Лабанк (Браун, Діллон), 3:1 – 25 Фішер (Уіл, Любушкин), 4:1 – 27 Екман-Ларссон (Фішер, Келлер), 4:2 – 30 Кейн (Лабанк), 4:3 – 55 Кутюр (Лабанк, Карлссон), 5:3 – 58 Гальченюк, 6:3 – 59 Арчибальд (Крауз).