Торонто обіграв Філадельфію в матчі з 13 голами / Reuters

У ніч на суботу в Національній хокейній лізі відбувся шалений матч у Торонто, в якому, "Торонто" поступався з рахунком 2:5 на 14-й хвилині другого періоду, але потім забив п'ять разів поспіль і довів зустріч до перемоги.

Матч завершився з рахунком 7:6, повідомляє офіційний сайт ліги.

"Божевільний вийшов матч, - сказав нападник "Ліфс" Остон Меттьюз, який забив два голи у третьому періоді. - Ми показали вміння не опускати руки і не здаватися. Все в роздягальні знали, що ми будемо боротися до останнього і зробимо все, щоб перемогти".

Також двома голами і передачею у "Мейпл Ліфс" (43-23-5), які уникли першої в сезоні серії з трьох матчів, відзначився Джейк Маззин. "Торонто" на два очки відстає від "Бостона" у боротьбі за друге місце Атлантичного дивізіону.

У складі "Філадельфії" (34-29-8), яка вже на сім очок відстає від зони плей-офф, хет-трик у ворота колишньої команди оформив Джеймс ван Римсдайк, а Брайан Елліотт зробив 44 сейва.

Нападник "Торонто" Патрік Марло провів 777-й матч поспіль і вийшов на шосте місце в історії НХЛ по тривалості такої серії. Позаду залишився Крейг Ремзі. Також двома передачами у "Ліфс" відзначився Микита Зайцев, а захисник Мартін Маринчин забив свій перший гол з 11 листопада 2016 року (теж у ворота "Філадельфії").

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

15 березня.

Торонто – Філадельфія– 7:6 (1:1, 3:4, 3:1)

Шайби: 0:1 – 12 Ворачек (Патрік), 1:1 – 17 Марло (Маззин, Ст. Нюландер), 1:2 – 21 ван Римсдайк (Патрік, Гудас), 1:3 – 28 ван Римсдайк (Кутюр'є, Жиру), 2:3 – 29 Хайман (Хэйнси, Марнер), 2:4 – 32 Гудас (Кутюр'є, Хегг), 2:5 – 33 Гостисбеер (Конекны, Жиру), 3:5 – 36 Маззин (Кадри, Хэйнси), 4:5 – 38 Маззин (Зайцев, Браун), 5:5 – 42 Маринчин (Хол, Кадри), 6:5 – 55 Меттьюс (Ст. Нюландер), 7:5 – 57 Меттьюс (Зайцев, Юнссон), 7:6 – 58 ван Римсдайк (Гостисбеер, Жиру)

Коламбус – Кароліна– 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – 3 МакКуайд (Еткінсон, Панарін), 2:0 – 5 Савар (Дженнер), 3:0 – 57 Андерсон (Джонс)

Даллас – Вегас– 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – 1 Пачиоретті (Стоун, Штястны), 1:1 – 4 Хінтц, 1:2 – 42 Рівс (Карпентер, Бельмар)

Колорадо – Анахайм– 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)

Шайби: 1:0 – 6 Маккіннон (Жирар, Комфер), 2:0 – 18 Рантанен (Маккіннон, Беррі), 2:1 – 26 Перрі (Хенрік, Фаулер), 2:2 – 27 Гецлаф (Фаулер, Спронг), 2:3 – 33 Спронг (Гецлаф, Мегна), 3:3 – 48 Андригетто (Джост, Коул), 3:4 – 59 Перрі (Річі, Гецлаф), 3:5 – 59 Ліндхольм (Менсон)

Калгарі – Рейнджерс– 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – 10 Годро (Ткачак), 1:1 – 11 Пионк (Строум), 2:1 – 22 Ткачак (Фролік, Джиордано), 3:1 – 24 Хетеуей (Райан, Ткачак), 4:1 – 45 Фролік (Ткачак, Хэнифин), 5:1 – 49 Ткачак (Баклунд)

Ванкувер – Нью-Джерсі– 2:3 (0:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 1:0 – 23 Петтерссон (Хорват, Босер), 2:0 – 41 Пірсон (Хорват), 2:1 – 45 Руні (Агостіно, Керрік), 2:2 – 53 Ноусен (Бутчер, Тэнгрэди)