«Кременчук» – «Дніпро» / uhl.com.ua

Херсонський "Дніпро" вийшов у фінал сезону Української хокейної ліги, обігравши у вирішальному, сьомому матчі свого суперника по півфінальній серії - "Кременчук".

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра проходила у Кременчуці і завершилася перемогою "Дніпра" з рахунком 6:2.

Перший період зустрічі був нічийним - 1:1, а вирішальний відрив херсонці здійснили у другій 20-хвилинці, коли дублем відзначився Жвачкін. "Дніпро" повів - 3:1, а в заключному періоді лише закріпив власну перевагу - перемога 6:2.

Підсумковий рахунок у півфінальній серії став 4:3 на користь "Дніпра".

Таким чином, у фінальній серії за золоті нагороди УХЛ зіграють "Дніпро" і "Донбас".

УХЛ. Плей-офф. Півфінал

«Кременчук» – «Дніпро» 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

Шайби: 0:1, Макарицький (Коваленко), 9:54; 1:1, Кисельов (Зайцев, Грицько), 12:37; 1:2 Жвачкін (Золотухін), 22:18; 1:3 Жвачкін, 32:47; 1:4 Янішевський (Бондаренко), 45:11; 1:5 Дунаєв (Ромащенко, Бондаренко), 48:52; 2:5 Гриценко (Савченко, Ворона), 51:38; 2:6, Коваленко (Дунаєв), 56:34.