Еліна Світоліна / REUTERS

В рамках четвертого кола US Open відбувся матч за участю найкращої тенісистки України Еліни Світоліної.

Українка, яка отримала п'ятий номер посіву, зустрічалася з американкою Медісон Кіз (9-та ракетка світу) і здобула перемогу у двох сетах - 7:5, 6:4. Поєдинок тривав 1 годину 15 хвилин.

Світоліна виконала по брейку у кожному сеті. Також на рахунку українки 1 ейс і 2 подвійні помилки, а також 13 невимушених помилок і 10 віннерів.

Суперницею українки в 1/4 фіналу стане британка Йоханна Конта, яка займає 16-ту сходинку в рейтингу WTA. Всі чотири минулі зустрічі Світоліна виграла.

Варто відзначити, що Світоліна стала першою представницею України, якій вдалося пройти у чвертьфінал всіх турнірів "Великого шолома". Також 24-річна тенісистка стала третьою українкою, яка зіграє у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США. Раніше це вдавалося Катерині Бондаренко (2009) та Лесі Цуренко (2018).

УНІАН раніше повідомляв, що українська тенісистка Снігур виграла четвертий титул у кар'єрі.