Цього року буде завершено будівництво очисних споруд у найбільшому райцентрі Тернопільщини Чорткові - Барна

11:29, 13 липня 2018
Тернопіль
319 0
Фото прес-служби ТОДА

Як повідомили УНІАН в прес-службі Тернопільської облдержадміністрації, про це заявив учора голова ТОДА Степан Барна під час святкування дня Чорткова.

«Мені приємно констатувати, що цього року буде завершено будівництво очисних споруд у Чорткові, що стало можливим завдяки постанові Кабінету Міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом. Завдяки таким крокам і спільним зусиллям ми змінюватимемо на краще кожне місто у Тернопільській області», – пообіцяв голова ОДА.

Фото прес-служби ТОДА

Він також додав, що відповідно до доручення президента України Петра Порошенка у Чорткові розпочнеться будівництво двох нових казарм для військовослужбовців контрактної служби.

«Сьогодні Чортків є символом розвитку місцевого самоврядування. Завдяки використанню унікальних можливостей, які сьогодні дає держава в рамках децентралізації, значно покращилася інфраструктура міста. Воднчас це місто має славетну історію. Саме тут відбувалися визначні історичні події, серед яких Чортківська офензива, а також проявлявся героїзм козаків, вояків УПА, Січових Стрільців. Саме з Чортківщини походить мій рід, тому цей край для мене – особливий», – зазначив Барна.

Фото прес-служби ТОДА

Вранці ж вітаючи у Чорткові з храмовим празником керуючого Бучацькою єпархією УГКЦ владику Дмитра Григорака керівник області вручив йому почесну відзнаку Тернопільської ОДА – нагрудний знак «Гордість Тернопілля» за вагомий особистий внесок у розвиток духовності, утвердження принципів християнської моралі, історичної справедливості в українському суспільстві.

Фото прес-служби ТОДА

Також Барна з нагоди відзначення Дня міста Чорткова і за відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну вручив медалі «За службу Україні» військовослужбовцям Олегу Касіянику та Іванові Южді.

У рамках святкування Дня міста відбувся футбольний турнір за участі Національної збірної ветеранів футболу, збірної мерів України, футбольного клубу «Маестро» та ветеранів чортківського «Кристалу».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter