Предстоятель УПЦ Епіфаній передав храмам Тернопільщини копію Томосу (фото, відео)

10:05, 15 квітня 2019
Тернопіль
300 0
фото: прес-служба ТОДА

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, зокрема учора під час перебування в Тернополі глава УПЦ передав копію Томосу про створення незалежної помісної Української православної церкви настоятелю храму великомучеників Бориса і Гліба.

«Для мене велика радість сьогодні тут розділити з вами молитву. Ми разом просили, щоб Господь дав нам мудрість і силу. Бо ми живемо в історичний і водночас відповідальний час. Про це у православних храмах нагадуватиме копія Томосу українською мовою», – повідомив митрополит.

Голова облдержадміністрації Степан Барна подякував настоятелю УПЦ за візит на Тернопілля та відзначив, що це унікальна подія для області.

«Тернопільщина – це край, де молилися Іов Почаївський, Йосиф Сліпий, Амфілохій Почаївський та тисячі людей українського підпілля. Вони віддавали свої життя за українську церкву, віру і мову. Зараз чимало наших краян захищають нашу землю на сході України для того, щоб ті цінності, які виховує Українська православна церква, мали змогу надалі формувати нашу українську духовність. Впевнений, що разом ми побудуємо єдину церкву і єдину Україну», – сказав очільник області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter