Мешканка Тернопільщини втратила 50 тис. грн, повіривши шахраю в соцмережі

10:49, 26 квітня 2019
Тернопіль
701 0
фото УНІАН

Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, потерпіла спілкувалася з шахраєм впродовж чотирьох місяців. У січні до неї в друзі у соцмережі додався начебто американський військовослужбовець. Між ними зав'язалося спілкування та віртуальна дружба.

За деякий час чоловік сказав, що скоро виходить на пенсію і йому мають виплатити дуже велику суму вихідної допомоги, проте вони оподатковуються державою. Щоб не платити податок, пояснив він, йому треба частину коштів приховати. Тож «іноземець» запропонував вислати жінці бандероль з грошима, а після їх отримання ці кошти вони поділять порівну.

За деякий час жінці дійсно зателефонувала невідома особа, і повідомила, що є представником Бориспільського аеропорту, а на ім'я жительки Кременеччини прийшла велика бандероль. Її оформлення вартує в межах 50 тис. грн.

Жінка зразу написала своєму новому товаришу. Той її переконав заплатит 50 тис. грн, адже в бандеролі – 700 тис. доларів.

Жінка повірила, взяла кредит і перевела на вказаний їй рахунок необхідну суму.

Проте передачі не отримала, а сторінки американського військового пенсіонера у соцмережах невдовзі зникла.

Зрозумівши, що потрапила у руки шахраїв, потерпіла з заявою звернулася до правоохоронців. Подія внесена в ЄРДР за ст. 190 ч. 1 ККУ (шахрайство).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter