этот материал доступен на русском

Квитки на групу та лист очікування: в УЗ розповіли про нові онлайн-послуги

17:42, 12 квітня 2019
Новини туризму
368 0
 В УЗ розповіли про нові онлайн-послуги / фото УНИАН

Читайте такожРух поїздів з України до польського Перемишля тимчасово обмежать

Більшість опцій планується активувати вже цього року, повідомив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

За його словами, серед послуг, які можна буде зручно оформити онлайн, — замовлення на групові перевезення пасажирів, замовлення вагона з місцями для людей з інвалідністю, замовлення перевезення авто у вагоні-автомобілевозі. Планується також запровадження послуги «листа очікування», коли пасажир отримує повідомлення про появу в продажу необхідних йому проїзних документів.

З’являться також онлайн-новації і для клієнтів із сектора вантажних перевезень. “Укрзалізниця” планує, зокрема, провести суттєвий реінжиніринг процесу планування вантажних перевезень, що дозволить перейти від традиційної системи місячного планування до системи управління замовленнями на період фрахтового року.

«Завдяки цьому клієнти зможуть самостійно керувати замовленнями та нести встановлену відповідальність, у тому числі й фінансову. Окрім цього, у планах компанії — розширити спектр додаткових послуг, які надаються клієнтам для організації вантажних перевезень. Зокрема, з’явиться можливість замовити тягу або «нитки графіку», — розповів керівник “Укрзалізниці”.

В “Укрзалізниці” інформують, що онлайн-сервіс компанії з продажу проїзних документів користується попитом серед пасажирів. Так, у 2018 році близько 50% від загальної кількості проданих квитків пасажири замовили через інтернет.

З січня 2019 року в тестовому режимі на сайті “Укрзалізниці” запроваджено продаж пільгових квитків через інтернет для людей з інвалідністю, а з 2014-го року – продаж квитків зі студентською пільгою. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter