Ілюстрація / REUTERS

Лоу-кост Wizz Air оголосила про відкриття лоу-кост дочки в столиці ОАЕ Абу-Дабі, яка буде створена спільно з Abu Dhabi Development Holding Company (ADDH).

Читайте такожWizz Air оголосив одноденні знижки 20% на рейси до трьох країн

Планується, що новий бюджетний авіаперевізник Wizz Air Abu Dhabi почне польоти у другій половині 2020 року і зосередиться на маршрутах у Центральну, Східну і Західну Європу, а в довгостроковій перспективі - на Індійський субконтинент, Близький Схід і Африку, передає avianews.com.

Для початку роботи нова компанія повинна буде отримати сертифікат експлуатанта від авіаційної влади ОАЕ, а також інші дозволи в країні і за її межами.

Wizz Air Abu Dhabi буде складатися з нових літаків Airbus A321neo. Нова авіакомпанія використовуватиме концепцію роботи ультра-лоу-кост, яку застосовує Wizz Air в Європі.

22 жовтня на прес-конференції в Києві директор з персоналу та маркетингу Wizz Air Йохан Эйдхаген заявив, що Wizz Air не планує відновлювати роботу української дочки, яка припинила польоти в квітні 2015 року.

В даний час група Wizz Air включає дві авіакомпанії: Wizz Air Hungary і Wizz Air UK. Остання забезпечує польоти лоу-коста з міст Великобританії.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.