
Кабінет міністрів затвердив два протоколи з урядами Монголії та Аргентини, які передбачають збільшення строку безвізового перебування громадянами України на територіях двох країн удвічі.
Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі за результатами засідання уряду.
"Відтепер українці зможуть подорожувати Монголією та Аргентиною до 90 днів протягом 180 днів без віз. Уряд затвердив два протоколи між урядом України та урядами Монголії та Аргентини, які передбачають збільшення строку безвізового перебування громадянами України на територіях двох країн удвічі", - зазначив він.
Раніше громадянам України дозволялось подорожувати цими країнами без віз 90 днів протягом одного року.
Нагадаємо, у листопаді посольство України в США повідомило про підписання Угоди про спрощення візового режиму між Україною та Маршалловими островами.
Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.