Польща посилено перевірятиме усіх, хто прямує з України / фото УНІАН

Польща з вівторка вводить посилений санітарний контроль на своєму зовнішньому кордоні - з Україною, Білоруссю та Росією.

Як повідомляє "Польське радіо", про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський.

Він зазначив, що сьогодні посилений контроль вводиться на кордоні з Німеччиною та Чехією, а з вівторка подібні заходи впровадять на зовнішньому рубежі.

"Від завтра (вівторка - ред.) усі медичні та санітарні процедури будуть повністю введені на нашому зовнішньому кордоні, тобто на кордонах з Україною, Білоруссю та Росією. Протягом кількадесяти годин усі польські кордони будуть захищені", - сказав чиновник.

Читайте такожМолдова вирішила не пускати іноземців, які прилітають з країн, де є коронавірус

За його словами, комплексний контроль проводитимуть польські прикордонники, пожежники, митники та інспекція дорожнього транспорту. Пункти переходу працюватимуть цілодобово. На місці будуть карети швидкої та медики, а хвору людину безпосередньо з кордону госпіталізують.

Звертаючись до мандрівників, Маріуш Камінський попросив з розумінням та терпінням поставитися до ситуації, позаяк через контроль на кордонах зміниться організація дорожнього руху. Міністр наголосив, що вжиті дії є "в інтересах усіх нас".

Як повідомляв УНІАН, у Євросоюзі більше не залишилося країн без коронавірусу: захворювання дісталося до Кіпру, де зафіксували одразу два випадки.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.