Прип'ять привертає увагу чималої кількості туристів / фото УНІАН (Максим Полищук)

Місто Прип'ять в Київській області спорожніло в 1986 році після аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Місто, в якому до катастрофи проживали 47,5 тисяч осіб, знаходиться всього в 3 кілометрах від АЕС, а тому всіх його жителів тоді довелося евакуювати через занадто високий рівень радіації.

Читайте такожУ Чорнобильській зоні вперше за 100 років з'явилися ведмеді (відео)Нині Прип'ять є доволі популярним напрямком серед туристів, особливо ним цікавляться іноземці. Надпопулярний серіал "Чорнобиль" тільки додав інтересу до "чорнобильських" турів.

На ринку туристичних послуг існує чимало пропозицій щодо виїздних екскурсій до Чорнобиля та Прип'яті зокрема, ціни на них стартують від 900 гривень з людини. При цьому в таких поїздках туристів супроводжують спеціально навчені гіди, які заводять туристів тільки в "безпечні" зони. 

Втім, щороку поліція ловить чимало так званих сталкерів, які, ризикуючі власним здоров'ям, намагають потрапити до Чорнобильської зони відчуження нелегально.

Розвиток туризму в Чорнобилі

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.