Росія на сьогодні не готує масштабного наступу на Донбасі - ІС

18:36, 12 липня 2016
1420 0

На сьогодні не можна сказати, що Росія готує масштабний наступ на Донбасі.

REUTERS

Про це заявив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук, передає 5 канал.

"Ескалація, дійсно, спостерігається, але ми не бачимо наразі, щоб було якесь масове введення російських підрозділів на Донбас, тобто в цілому їхня кількість, як мінімум з минулого року, залишається незмінною. Тобто якщо заводять нові підрозділи, то інші виводять, йде ротація", – зазначив він.

Зі слів координатора групи ІС, техніка, яка заводиться з РФ, йде на доукомплектування підрозділів російсько-окупаційних військ.

Читайте також"Решта повинна була підійти пізніше": бійці АТО розповіли про захоплення у полон російських диверсантів (відео)

"Та техніка і боєприпаси, які надходять постійно з Росії, ми намагаємося відстежувати їхні подальші шляхи переміщення, і йдеться в основному про доукомплектацію підрозділів російських військ зброєю, яка виходить з ладу і з причини саботажу зі сторони бойовиків, з причини халатного відношення, неправильної експлуатації і, звичайно, в результаті бойових дій", – зауважив Тимчук.

"Тобто на даний момент ми не можемо сказати, що росіяни задумують якийсь масштабний наступ тощо", – наголосив він.

Раніше Управління з координації гуманітарних питань заявляло, що ситуація на Донбасі має тренд до погіршення, оскільки сторони конфлікту намагаються відвоювати території буферної зони, таким чином наближаючись одна до одної протягом двох останніх тижнів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter