Петро Черник зазначив, що у РФ лише 10 МіГ-31К / фото t.me/Hajun_BY

Якщо у російському Смоленську під час атаки безпілотниками і справді під удар потрапили ворожі винищувачі-перехоплювачі дальньої дії МіГ-31К - носії ракет "Кинджал", то це для України дуже хороша новина.

Супротивники більше не можуть створювати такі літаки, розповів військовий експерт Петро Черник в ефірі телемарафону. "МіГи, модернізовані під "Кинджал", їх усього 10 одиниць. І якби направду саме ці МіГи підпали під удар - то це дуже хороша для нас новина. Чому? Тому що росіяни будувати таких МіГів більше не можуть", - сказав він.

Аналітик додав, що наймолодший з цих літаків 1994 року. "А взагалі в стратегічному контексті якраз нищення воєнно-промислового комплексу, якраз удари по усіх типах заводів, котрі виробляють зброю, і є тим стратегічним завданням, котре у перспективі може переламати хід війни, але є нюанс - масштабованість має значення", - сказав Черник.

За його словами, запуск одного-двох дронів - це добре, "щось згоріло, звичайно, добре, але треба, щоб було так, як вони нас". "Ну, хоча б кілька десятків на добу упродовж, скажімо, пів року...", - вважає він.

Смоленськ атакували безпілотники - що треба знати

27 листопада у мережі повідомили, що Смоленський авіаційний завод атакували два безпілотники. За попередніми відомостями, дрон впав на дах одного з цехів підприємства й вибухнув. Журналісти дізналися, що унаслідок атаки нібито були пошкоджені два літаки МіГ-31.

Пізніше джерела УНІАН повідомили, що удар по Смоленському авіазаводу - успішна операція Головного управління розвідки Міноборони України, яка є частиною більшого задуму.

Вас також можуть зацікавити новини: