Окупантів кидають в підвал з клітками / фото wikimedia.org

Окупанти відправляють у підвал з клітками недобитих загарбників та тих, хто чимось провинився. 

Про "підвал тортур" на території так званої "ДНР" повідомив окупант Єгор Гузенко, більш відомий за позивним "Тринадцятий". За його словами, туди потрапляють не тільки "неслухняні" окупанти, але й недоліковані.

"Ось так, бл*дь, живуть, нах*й у російській армії військові, які стали непотрібними, яких ховають від усіх у клітці свинарника", - каже голос за кадром.

За словами "Тринадцятого", на відео - підвал, де утримують недолікованих мобілізованих та контрактників, які в чомусь "завинили". Автор зйомки показує товаришів з ампутованими кінцівками та пораненнями, а також умови їхнього розміщення.

Окупанти живуть у брудному підвальному приміщенні та сплять на дерев'яних палетах, які обгороджені ґратами. Автор відео каже, що умови утримання загарбників гірші, ніж у полоні.

"Все позабирали, нічого немає. Сидимо у цих свинарниках, гадюшниках. Нічого більше невідомо. Сказали, до трьох місяців тут перебувати... Тут без рук люди. Поламані, кинуті", - каже окупант за кадром.

Бойовик Гузенко заявив, що має багато таких роликів та порівняв підвал із концтабором.

"Взагалі, ось цікавий був би контраст, якби наш новий міністр оборони (Андрій Бєлоусов - УНІАН) інспектував не якийсь новий об'єкт міністерства оборони, що будується там у стахановських темпах, а ось таке ось місце, де ось з фронтовиків роблять каліч-полки, де їхнє життя дорівнює, бл*дь, ну просто ну нічому", - написав "Тринадцятий".

Злочини окупантів в РФ

Станом на осінь 2023 року росЗМІ заявляли, що у Росії окупанти та найманці жорстоко вбили щонайменше 27 осіб після того, як приїхали з "СВО". Відзначимо, що це лише ті справи, за якими велися офіційні процеси. Також згадана статистика не охоплює інциденти за 2022 рік. 

Нещодавно колишній найманець ПВК "Вагнер" зламав ніс поліцейському, який спробував його затримати. Інцидент стався у Красноярському краї.

Вас також можуть зацікавити новини: