Прохання влади продиктоване заходами безпеки / фото ua.depositphotos.com

На тлі повномасштабного військового вторгнення Росії на територію незалежної України міська влада Києва просить жителів міста утриматися від відвідування кладовищ у поминальні дні на період дії воєнного стану.

Таке прохання продиктоване заходами безпеки. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, повідомила прес-служба КМДА.

Киян просять не створювати скупчення людей в ці дні в місцях поховань.

Відео дня

"Традиційно після Великодня в Україні проходять поминальні дні, українці вшановують пам'ять померлих родичів та близьких, відвідуючи кладовища. Нагадую, що на території України, і в Києві, зокрема, продовжує діяти воєнний стан. З початку військових дій столиця неодноразово піддавалася ракетним ударам, загинули мирні жителі, пошкоджено будинки, школи, дитсадки. Є факти обстрілів і територій кладовищ. Не створюйте скупчення людей в ці дні на територіях кладовищ, не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких", – підкреслив Поворозник.

Війна проти України:

  • 24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну. Почалися обстріли та бомбардування українських міст. Масово гине мирне населення України.
  • 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні.
  • Окупанти обстрілюють мирні міста України. Домовленості про зелені коридори систематично порушуються. Евакуаційні конвої обстрілюються, що ускладнює евакуацію мирного населення і доставку в гарячі точки продуктів і медикаментів. У багатьох населених пунктах гуманітарна катастрофа.
  • Станом на 24 квітня в Києві, з початку повномасштабного вторгнення окупантів, піротехніки знайшли та знешкодили понад тонну російських снарядів.