Росія має можливості вести войну роками, заявив Жирохов / фото ua.depositphotos.com

Військовий аналітик та історик Михайло Жирохов заявив, що Росія має можливості воювати десятиліття. Усі гроші, які РФ отримує від торгівлі з іншими країнами, вона буде скеровувати на військові потреби.  

"Поки весь світ купує хоч щось у Росії, вони будуть це витрачати на зброю, вони це будуть витрачати на підготовку армії. А ми бачимо, що, на жаль, газ і нафту Європа купує в досить потужних об’ємах. Індія, Китай купують. Так, їм стало дорожче виробляти цю зброю, тому що вони купують компоненти через треті країни, через Туреччину, Вірменію, Казахстан. Але поки є гроші, це не є проблемою", – пояснив Жирохов в ефірі телеканалу "Київ24", відповідаючи на запитання про те, чи готовий президент Росії Володимир Путін воювати десятиліттями, як пише Bild.

Він також зауважив, що та хвиля мобілізації, яка вже проводилася в Росії, лише налякала росіян. Водночас "потужної хвилі мобілізації у них ще не було".

Відео дня

"На жаль, поки що склади радянської армії виявилися гумовими. Поки що вони виробляють і літаки, і танки, і снаряди, і ракети. Все в них ще є. І найближчі два-три роки говорити про те, що якась криза буде – я маю на увазі, якщо бойові дії будуть іти в такому ж форматі, як зараз, – я б не став", – сказав військовий аналітик.

Війна в Україні: це варто знати

Російські окупанти "зав’язли" на Харківщині. Як розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин, там точаться бої, Сили оборони завдають ворогу великих втрат. 

Тим часом російські загарбники продовжують гатити по українських містах. Вдень 17 червня ворог вдарив по Полтавщині. У Полтавській обласній прокуратурі повідомили про 16 поранених, серед яких двоє дітей. 

Вас також можуть зацікавити новини: