Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Кремль несе для ЄС більшу небезпеку, ніж біженці - генерал НАТО

Держава-агресор Росія зараз представляє серйозну загрозу для держав Організації Північноатлантичного договору, ніж європейська криза через наплив близькосхідних біженців.

Павел / REUTERS
REUTERS

Про це заявив голова Військового комітету НАТО і колишній начальник Генштабу Чехії Петр Павєл, повідомляє Радіо Прага.

"Якщо з двох загроз вибирати більш значну, то держава, що володіє виключним військовим арсеналом, включаючи ядерну зброю, і яке, не бентежачись, порушує міжнародні договори, безсумнівно, виходить з точки зору наявності ризику на першу позицію", - пояснив він.

НАТО планує зміцнити систему ППО в країнах Балтії з метою стримування Росії

За словами чеського генерала, твердження про наявність координуючої сили в міграційній єврокризі не підтверджується інформаційно-аналітичними висновками, доступними всім державам-членам НАТО.

"Необхідно прийняти до уваги, що частина з них (біженців - УНІАН) є економічними мігрантами, які вирушили в дорогу з метою поліпшення свого соціального і економічного становища. Кількість їх збільшилася, у тому числі і в результаті відкритості деяких європейських країн. Якщо б деякі держави меншою мірою виявляли свою готовність приймати біженців, і про це було добре відомо, то потік економічних мігрантів був би скромнішим", - сказав він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку